На вакансію — 12 безробітних: яка ситуація з працевлаштуванням на Рівненщині

На вакансію — 12 безробітних: яка ситуація з працевлаштуванням на Рівненщині

Офiцiйно
На вакансію — 12 безробітних: яка ситуація з працевлаштуванням на Рівненщині
Центр зайнятості, фото: Суспільне Рівне

З початку 2022 року на Рівненщині було сім тисяч вакансій. Найбільш затребувані робітники з інструментом, працівники сфери торгівлі й послуг, повідомив Суспільному директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук. Станом на 1 червня на одну вакансію претендувало 12 безробітних, це вдвічі більше, ніж торік.

З січня по травень 2,6 тисячі роботодавців проінформували центри зайнятості, що мають сім тисяч вакансій, 61% з них укомплектовані обласною службою зайнятості, каже Іван Ткачук.

"Найбільше вільних місць праці зафіксовано для кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин", — коментує директор обласного центру зайнятості.

Іван Ткачук зазначив, що найменше вакансій є для технічних службовців та кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства.

"Зараз у базі вакансій обласного центру зайнятості понад 500 пропозицій роботи. У середньому на одну вакансію претендували 12 безробітних, на 1 червня 2021 року на одну вакансію претендувало шість безробітних", — додає він.

Що відомо

  • Уряд вирішив реформувати сферу зайнятості в Україні. Зокрема планується залучати безробітних до суспільно корисних робіт — розбору завалів або будівництва.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок