Як українські спортсмени знаходять позитив у карантині. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Як українські спортсмени знаходять позитив у карантині. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Як українські спортсмени знаходять позитив у карантині. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ Фото з відкритих джерел

Українські спортсмени Оксана Лівач, Юрій Чебан та Ольга Саладуха розповіли Суспільному, як минають їхні дні на карантині, побажали вболівальникам лишатися здоровими й провести цей час з користю для себе.

Призерка чемпіонату світу та чемпіонка Європи з жіночої боротьби Оксана Лівач тішиться, що з'явилося так багато часу на родину й закликає українців шукати для себе нові захоплення.

"На час карантину я самоізолювалася й приїхала до батьківського дому. Вже не пам’ятаю, коли востаннє могла провести скільки часу зі своєю сім’єю. Також не забуваю про свою спортивну форму, тренуюся щодня. Роблю зарядку, тренування, знімаю їх, монтую й закидаю до своїх соцмереж. Також з початком карантину з’явилося більше часу для саморозвитку, прочитання книг, вивчення іноземних мов. Тому кожен мій день забитий різними справами, незважаючи на те, що я залишаюся вдома.

Бажаю кожному знаходити якісь нові вподобання, хобі, і при цьому всьому залишатись завжди на позитиві. Будьте здоровими й дотримуйтеся правил карантину!" — звернулася борчиня.

Дворазовий Олімпійський чемпіон та тренер національної збірної з веслування на байдарках і каное Юрій Чебан наголосив, що життя триває, тому не варто просто сидіти й чекати, поки завершиться карантин.

"Увесь світ зараз переживає нелегкі часи, і наша країна не є винятком. Як ви вже знаєте, Олімпійські ігри та багато спортивних змагань були перенесені на 2021 рік. Тож спорт зараз на паузі, але життя на цьому не закінчується. Поки діє карантин, вкрай важлива самоізоляція. Але не просто чекати, поки плине час, а витрачати його виключно на самовдосконалення: себе, розуму, фізичного стану, налагодження зв’язків, на сім’ю, домашні справи тощо. Тож не хворійте! Усе буде добре", — запевнив Чебан.

Олімпійська призерка з легкої атлетики та народна депутатка Ольга Саладуха вдосконалює кулінарні навички й бажає всім кохання.

"На час карантину я й моя родина самоізолювалися. І чим же ми займаємося вдома? Звісно, є багато часу на спілкування, на ігри, тренування, на якісь вправи, які можна робити вдома. На ігри, пазли, на готування якоїсь нової їжі, якихось нових, якісних рецептів. Тому залишайтесь удома, бережіть одне одного, кохайте одне одного. Будьте здорові! Усім 36,6!", — побажала Саладуха.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс