У Чорнобильській зоні відчуження помітили ведмедя

У Чорнобильській зоні відчуження помітили ведмедя

У Чорнобильській зоні відчуження помітили ведмедя
Ілюстративне фото/УНІАН

На території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника помітили ведмедя. Тварину зустріли днями працівники зони відчуження.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника

"Відео з ведмедем вже потрапило у соцмережі й викликало цілком зрозумілу зацікавленість: такі зустрічі – неймовірна рідкість. Однак застерігаємо відвідувачів та працівників Зони: ведмідь – це великий хижак, грізна тварина, яку краще обійти, не чіпати. Він (як і інші представники тваринного світу Заповідника) не потребує ні вашої уваги, ні підгодівлі, ні спроб "врятувати", — зазначають представники заповідника.

Що відомо

  • 4 лютого російська війська захопили Чорнобильську АЕС, а персонал станції взяли у заручники. Того ж дня тимчасовий очільник ЧАЕС Валерій Сейда розповів, що на період воєнного стану на АЕС вводиться режим вимушеного простою.
  • На ЧАЕС російські війська здійснювали допити співробітників та вилучили робочу документацію. Паралельно вони грабували майно та робили окопи неподалік ядерного реактора.
  • Під час окупації МАГАТЕ втратило зв'язок із персоналом ЧАЕС. Крім того, через аварію об'єкти станції певний час були без електропостачання. Лише 31 березня російські військові залишили ЧАЕС і двома колонами вирушили в бік українського кордону з Білоруссю.
  • Як повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, російські окупанти під час відступу взяли із собою в полон 169 військовослужбовців Національної гвардії.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 112. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок