Чотири медичні заклади у Кіровоградській області об’єднають у два

Чотири медичні заклади у Кіровоградській області об’єднають у два

Чотири медичні заклади у Кіровоградській області об’єднають у два
Pixabay

Чотири медичні заклади у Кіровоградській області об’єднають у два. За таке рішення одноголосно проголосували депутати обласної ради. Чому виникла така потреба, розповів керівник департаменту охорони здоров'я Олег Рибальченко.

Олександрійський протитуберкульозний диспансер приєднають до Обласного фтизіопульмонологічного медичного центру. Олег Рибальченко сказав на засіданні ради, що диспансер не працював увесь минулий рік, пацієнтів там не лікували, лишились працювати керівник, бухгалтер та охоронці. Лікували пацієнтів в обласному медичному центрі.

Також об’єднають Кіровоградський наркологічний диспансер з Обласною клінічною психіатричною лікарнею. Причина – обидві лікарні надають психіатричну допомогу, керівник департаменту вважає, після об'єднання заклад отримає максимально великий контракт з Національною службою здоров’я України

Читайте також: Криза уранової галузі. Кіровоградська облрада звернулись до Президента з проханням визначити куратора

"Ці заклади ще до воєнних дій були підготовлені до реформування для створення спроможної єдиної мережі. Так вони до кінця року мають об’єднатися в одну юридичну особу і фінансуватися відповідно з Національної служби здоров’я України", – пояснив Олег Рибальченко.

Згідно з рішенням сесії, Олександрійський тубдиспансер і обласний наркодиспансер припиняють свою дію, як юридичні особи.

Читайте також

  • Довелось переїжджати двічі. Лікарі евакуювались з Краматорська в Гайворон
  • У Кропивницькому в річці Інгул перевірили воду на наявність збудника холери
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок