У Херсоні видали перші російські паспорти

У Херсоні видали перші російські паспорти

У Херсоні видали перші російські паспорти
Фото: один з пропагандистських Телеграм-каналів

У Херсоні сьогодні, 11 червня видавали російські паспорти. Першим документ отримав так званий "голова" обласної ВЦА Володимир Сальдо, а з ним ще 23 охочих стати громадянами Росії. Інформацію про це розповсюдили пропагандистські ЗМІ.

Сам Сальдо заявив, що це історична подія, він присягнув на вірність Росії перед депутатом Держдуми РФ Ігорем Костюкевичем, який вручив йому паспорт.

В Херсоні першим отримав російський паспорт гауляйтер області Сальдо
Фото: один з пропагандистських Телеграм-каналів

Іншим 23 людям паспорт вручав вже сам Сальдо.

В Херсоні першим отримав російський паспорт гауляйтер області Сальдо
Херсонець показує російський паспорт, літо 2022 року Фото: один з пропагандистських Телеграм-каналів

Херсонський політолог Володимир Молчанов вважає, що окупаційна влада провалить видачу паспортів.

"Жалюгідна здібність окупантів організувати масштабну видачу паспортів компенсується так само жалюгідною кількістю українців, бажаючих той паспорт отримати - навіть серед тих, хто через власну дурість або від безвиході вже встиг "поділитися" з окупантами своїми персональними даними. Таких за їх власним зізнанням в області 24 тисячі, звернулись до чотирьох "центрів" нібито 1800, оформлюються паспорти нібито для 400", - сказав Супільному Володимир Молчанов.

На думку політолога, це дрібниця в порівнянні з сотнями тисяч тих, хто евакуювався, тисячами тих, хто повідомляє ЗСУ про рух і точки розташування ворогів, і майже всіма, хто ігнорує і "допомогу", і рубль, і "укази" гауляйтерів.

Вручення паспортів відбувалося у захопленому росіянами приміщенні Херсонського апеляційного суду, де українську символіку вони замінили на російську.

Раніше Сальдо в ефірі Суспільного заявляв, що українці хочуть жити в незалежній Україні, яка є єдиною і ділити її на схід, захід, південь чи центр не потрібно.

Що відомо:

  • Окупанти пропонують гроші, гуманітарну допомогу та обіцяють усілякі вигоди, але охочих отримати російське громадянство на Херсонщині немає.
  • Для роздачі "паспортів" військові РФ захопили українські паспортні центри ДП "Документ".

Читайте також:

  • У Херсоні російські військові планують провокації, аби звинуватити ЗСУ - Інформаційний спротив.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок