Перший день посиленного карантину: у поліції розповіли, де найбільше порушників

Перший день посиленного карантину: у поліції розповіли, де найбільше порушників

Перший день посиленного карантину: у поліції розповіли, де найбільше порушників
. УНІАН

Правоохоронці склали 192 адмінпротколи за порушення карантинних заходів. Найбільше - у Дніпропетровській, Львівській, Одеській областях та у Києві.

Як повідомив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, переважно правопорушення стосувалися відвідування українцями парків та скверів, а також порушень умов самоізоляції.

Він додав, що у зв'язку з посиленними карантинними обмеженнями в Україні, до несення служби залучено близько 22 тисячі поліцейських та нацгвардійців. Зокрема, сім тисяч правоохоронців задіяні безпосередньо для патрулювань у парках, скверах тощо.

У перший день дії посиленного карантину правоохоронці виявили 14 правопорушників, які відвідували парки та сквери. Ще 10 адміністративних протоколів складено за порушення умов самоізоляції. Також є перші адмінпротоколи за появу у громадських місцях без масок.

Також до поліції щодня надходять повідомлення від громадян про порушення, пов’язані із правилами карантину. Із початку карантину надійшло понад 26 тисяч повідомлень. 6 квітня - понад 1 200 повідомлень.

Фацевич додав, що поліція контролюватиме дотримання карантину біля церков.

"Наряди будуть наближені до церков. Ми уже провели бесіди із представниками різних конфесій і роз’яснили необхідність проведення богослужінь в онлайн режимі. Разом із тим, стежитимемо, аби віряни не порушували норму щодо можливості збору в одному місці до 10 осіб і дотримувалися при цьому безпечної дистанції",- резюмував заступник керівника Нацполіції.

Що відомо

  • 3 квітня уряд затвердив новий список додаткових обмежень у країні під час карантину через коронавірус. Вони передбачають зокрема, заборону відвідувати парки і сквери, а в усіх громадських місцях необхідно перебувати в масці чи респіраторі.
  • з 6 квітня нові обмеження вступили в силу. Штраф за порушення складає від 17 до 34 тисяч гривень.

На початок