Переможний дивогол України ударом зі штрафного у матчі проти Ірландії: відео

Віктор Циганков святкує гол за збірну України, фото: AP Photo

Відео єдиного голу в матчі Ірландія - Україна.

Збірна України з футболу з перемоги стартувала у Дивізіоні "Б" Ліги Націй сезону 2022/23. У першому турі українці здолали на виїзді команду Ірландії - 1:0.

Єдиний гол у матчі, який Україна проводила резервним складом після поразки від Вельсу, було забито на 48-й хвилині. Віктор Циганков, який після перерви вийшов на поле на заміну, прямим ударом зі штрафного влучив точно у дальню дев'ятку.

Позиція для удару зі штрафного була вкрай незручною - м'яч був біля лінії поля. Однак Циганков зміг закрутити м'яч і завдяки відскоку від газону, той влетів точно у дальню дев'ятку.

Відео переможного голу України проти Ірландії

Для Віктора Циганкова - це сьомий гол у кар'єрі за збірну України. Попередній гол він забив 23 травня 2021 року у товариському матчі проти Бахрейну, коли тренером команди був ще Андрій Шевченко.

"Порадів за Циганкова, який забив перший гол під моїм керівництвом. Я задоволений, і він задоволений", - сказав після гри проти Ірландії тренер Олександр Петраков.

ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо