УЄФА планує провести фінали єврокубків без глядачів — ЗМІ

УЄФА планує провести фінали єврокубків без глядачів — ЗМІ

УЄФА планує провести фінали єврокубків без глядачів — ЗМІ Associated Press

Як повідомляє британське видання The Independent, УЄФА планує дограти решту матчів поточного сезону. Вирішальні єврокубкові поєдинки відбудуться на порожніх стадіонах.

Європейський футбольний союз 1 квітня проводить відеоконференцію, де головним предметом розгляду є календар решти сезону з огляду на пандемію коронавірусу, а також — терміни трансферного вікна та питання контрактів гравців.

Джерела видання повідомляють, що вже відбулися детальні дискусії щодо долі поточного сезону. Усі сторони повністю згодні з представниками АПЛ, що сезон має бути дограний. Також вже ухвалено рішення, що фінали Ліги чемпіонів у Стамбулі та Ліги Європи в Баку відбудуться без уболівальників.

Для ефективнішого вирішення актуальних питань УЄФА створив дві робочі групи.

Що відомо

  • Фінали чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів, Ліги Європи, які були заплановані на травень-2020, УЄФА переніс на невизначений термін.
  • Аби мінімізувати руйнівний вплив коронавірусу на європейський футбол, УЄФА сподівається завершити розіграш в усіх чемпіонатах у серпні. Наступний же сезон планується скоротити.
  • Розіграш Ліги чемпіонів та Ліги Європи коронавірус поставив на паузу на стадії 1/8 фіналу. Зокрема, матч-відповідь проти німецького Вольсбурга в рамках Ліги Європи не зіграє вчасно донецький Шахтар.
  • 17 березня УЄФА ухвалив рішення перенести Євро-2020 на 1 рік через складну ситуацію з поширенням коронавірусу в Європі.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start