Україна здобула першу медаль на грендслемі з дзюдо у Тбілісі. "Бронзу" принесла Наталія Чистякова: відео

. IJF/Sabau Gabriela

Це перша медаль українки на такому рівні змагань.

На турнірі Великого шолома з дзюдо у столиці Грузії Тбілісі розіграли медалі в жіночій категорії до 70 кг. Ця дисципліна принесла Україні першу медаль змагань: "бронзу" завоювала Наталія Чистякова.

На шляху до медальної сутички українка здолала ваза-арі казахстанку Анастасію Маякову та на "золотому рахунку" впоралася з бразилійкою Луаною Карвалью. У півфіналі Чистякова поступилася іппоном нідреландці Санне ван Дейк – бронзовій призерці Олімпійських ігор-2020.

У Наталії залишався шанс поборотися за медаль у сутичці за "бронзу", де вона зустрілася з іншою представницею Нідерландів, чемпіонкою Європи серед молоді 2017 року Гільдою ​​Ягер. Українці врешті вдалося здобути швидку перемогу іппоном.

Таким чином Чистякова вперше в кар'єрі здобула медаль на рівні грендслему.