Faine Misto планують провести у Львові, щоб зібрати кошти для полку "Азов"

Faine Misto планують провести у Львові, щоб зібрати кошти для полку "Азов"

Faine Misto планують провести у Львові, щоб зібрати кошти для полку "Азов"
Фото: fainemisto_festival/Instagram

З 10 до 12 червня у Львові відбудеться благодійний фестиваль від організаторів Faine Misto, всі виручені кошти з якого буде передано на потреби полку "4308". Про це повідомили організатори в Instagram.

"Не вистачить жодних слів, щоб висловити нашу вдячність тим, хто захищає нас, але ми робимо те, що вміємо найкраще, аби пришвидшити нашу спільну перемогу", —зазначили вони у дописі.

Протягом трьох днів на фестивалі зіграють 15 гуртів і артистів. Серед них Стас КорольовTember BlancheThe UnsleepingМакс ПташникEpolets, "Фіолет" та інші.

Триденний квиток або окремий на один день можна придбати на сайті фестивалю. Місце проведення — !FESTrepublic.

Попередній фестиваль мав відбутися офлайн у Тернополі, але міська влада заборонила проведення. Подія відбулась онлайн, і багато людей повернуло свої квитки. Тому організатори Faine Misto також зазначають: ті, хто вирішив не повертати кошти за придбані квитки на попередній благодійний фестиваль, можуть скористатися цими квитками на фестивалі у Львові.

"Файне місто" — український музичний фестиваль просто неба, що проходить щорічно в Тернополі від 2013 року.Назва походить від назви пісні Братів Гадюкіних "Файне місто Тернопіль". Основна ціль — популяризація серед молоді активного відпочинку та розвиток фестивального руху в Україні.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок