Депутати пропонують заборонити російську музику в публічних місцях

Депутати пропонують заборонити російську музику в публічних місцях

Депутати пропонують заборонити російську музику в публічних місцях

У Верховній раді зареєстровали законопроєкт № 7273-д, який передбачає заборону публічного виконання російських пісень, а також їхнє використання на радіо і ТБ. Про це повідомили на офіційній сторінці партії "Слуга народу" у Facebook.

Подачу проєкту прокоментував співавтор ініціативи, голова підкомітету з питань музичної індустрії Олександр Санченко: "По-перше, він повністю та безстроково обмежить присутність творчості російських артистів в українському просторі, в тому числі заборонить публічне виконання російських пісень, а також на радіо і ТБ. А по-друге, сприятиме збільшенню українського музичного контенту через збільшення квот на радіо, а також через запровадження поняття національного музичного продукту, який в майбутньому підтримуватиметься грантами Українським культурним фондом".

"Цей закон – вагомий внесок у нашу спільну боротьбу за збереження власної ідентичності! Тому сподіваємося на підтримку парламенту"
Депутати пропонують заборонити російську музику в публічних місцях
Олександр Санченко прокоментував ініціативу. Фото: Слуга народу/Facebook

Заборона не поширюватиметься на російських співаків, які входять до переліку музичних виконавців, що засуджують агресію проти України.

Законопроєкт також передбачає збільшити до 40% частку пісень державною мовою при здійсненні радіомовлення та збільшити до 75% добового обсягу ведення передач, у тому числі новинно-аналітичних блоків, розважальних передач (дикторами, що ведуть радіопередач) державною мовою.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ