Майбутнє Росії згоріло на Салтівці, — Зеленський звернувся до харків'ян

Майбутнє Росії згоріло на Салтівці, — Зеленський звернувся до харків'ян

Майбутнє Росії згоріло на Салтівці, — Зеленський звернувся до харків'ян
29 травня президент України відвідав Харківщину. Фото: Офіс президент України

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що Російська Федерація програла битву за Харків та знищила власне майбутнє.

Про це він сказав у відеозверненні 29 травня після поїздки до Харкова та на позиції Збройних сил України у Харківській області.

"Харків пережив страшні удари окупантів. Чорні опалені вогнем напівзруйновані житлові будинки міста дивляться своїми вікнами на схід та північ, туди, звідки била російська артилерія, звідки прилітала російська бойова авіація. Вони дивляться на Росію і в них зараз, як у дзеркалі, російська держава може побачити себе. Побачити, скільки всього вона програла за ці 95 днів повномасштабної війни проти України", — сказав Зеленський.

"Росія вже програла не тільки битву за Харків, не тільки битву за Київ і північ нашої країни. Вона програла власне майбутнє і будь-які культурні зв'язки з вільним світом. Вони всі згоріли. Зокрема і там, на Салтівці", — додав він.

Президент нагадав, що третина Харківської області перебуває під окупацією.

"Обов'язково звільнимо всю територію і на цей результат повинен працювати кожен на посадах, як на місцевому рівні, так і на державному", — зазначив глава держави.

"Дуже предметно обговорили з місцевою владою післявоєнне відновлення Харкова та Харківської області. Маємо застосувати тільки передові ідеї, тільки сучасні технології при відбудові. Зокрема і безпекові технології, і найкращі пропозиції від наших партнерів. Як і Харків, так і всі інші міста, і громади нашої країни, які зачепила війна, маємо зробити такими, щоб вони виглядали найбільш сучасно в Європі", — сказав Зеленський.

Що відомо

  • 29 травня президент України Володимир Зеленський вручив відзнаки військовослужбовцям на Харківщині, оглянув розбиті російськими обстрілами житлові будинки та адміністративні будівлі у Харкові.
  • Після поїздки на Харківщину Зеленський звільнив начальника Управління Служби безпеки України у Харківській області Романа Дудіна.
На початок