Президент України відвідав позиції української армії на Харківщині

Президент України відвідав позиції української армії на Харківщині

Президент України відвідав позиції української армії на Харківщині
Президент України Володимир Зеленський на позиціях ЗСУ на Харківщині. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський вручив відзнаки військовослужбовцям на Харківщині, оглянув розбиті російськими обстрілами житлові будинки та адміністративні будівлі у Харкові.

Про це повідомляється у Telegram-каналі Зеленського 29 травня.

"Харківщина. Передові позиції наших військових. Відчуваю безмежну гордість за наших захисників. Щодня, ризикуючи своїм життям, вони виборюють свободу для України. Дякую кожному з вас за службу!" — йдеться у повідомленні.

Глава держави поспілкувався з військовослужбовцями 92-ї окремої механізованої бригади, бійцями територіальної оборони.

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів, що 31% території області тимчасово окуповано, 5% від окупантів звільнили.

Президент побачив розбиту російську техніку на під'їзді до Харкова. У самому Харкові оглянув найбільш пошкоджені російськими обстрілами райони, зокрема, Північну Салтівку. За словами Олега Синєгубова, у Харкові та області зруйновано 2229 будинків. Найбільших пошкоджень та руйнувань зазнали північні та східні мікрорайони міста – 30,2% від загального житлового фонду.

Що відомо

  • 15 травня бійці тероборони записали відеозвернення до президента України Володимира Зеленського з державного кордону РФ. Президент у відеовідповіді подякував бійцям.
На початок