Росія втратила місце у раді Міжнародної федерації лижного спорту: як це сталося

Росія втратила місце у раді Міжнародної федерації лижного спорту: як це сталося

Росія втратила місце у раді Міжнародної федерації лижного спорту: як це сталося
Sportbox

Представницю Росії допустили до виборів, але її кандидатуру не підтримали достатньою кількістю голосів.

Президентку федерації лижних гонок Росії Єлєну Вяльбе не переобрали у раду Міжнародної федерації лижного спорту (FIS). Відповідне рішення було ухвалене за підсумками виборів, які відбулися в організації у четвер, 26 травня.

Перед засіданням FIS одразу кілька національних федерацій - Фінляндії, Польщі, Норвегії та Швеції - публічно виступали проти переобрання Вяльбе. А також пропонували взагалі її не допускати до виборів.

Зрештою, Вяльбе дозволили брати участь на виборах. Однак на них вона не набрала достатньої кількості голосів.

У раду організації Міжнародної федерації лижного спорту обирали 18 членів з 23 претендентів. Вяльбе отримала найменшу кількість голосів - 48.

З початку повномасштабного вторгнення Росії Міжнародна федерація спорту відреагувала на дії РФ. Організація відсторонила від міжнародних змагань російських і білоруських спортсменів - рішення, яка сама Вяльбе назвала "істерією".

Читайте також: Федерація лижного спорту відібрала усі змагання сезону в Росії через вторгнення в Україну

FIS - одна з найбільших організацій зимових видів спорту. Вона проводить змагання з лижних гонок, стрибкам на лижах з трампліну, лижного двоборства, гірськолижного спорту, фристайлу та сноуборду.

Що відомо

  • Президентом FIS переобрали шведського підприємця Йогана Еліаша, який був єдиним кандидатом на цю посаду.
  • Крім Вяльбе, на виборах у раду Міжнародної федерації лижного спорту претендував Ігор Мітюков - очільник федерації лижного спорту України.
  • Під час засідання члени FIS також проголосували за перейменування організації. Тепер вона називатиметься "Міжнародна федерація лижного спорту та сноуборду", хоча абревіатура та емблема організації залишатимуться тими ж.

Як міжнародний спорт реагує на повномасштабне вторгнення РФ

Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо