З інфекційного відділення корюківської лікарні звільняються медики

З інфекційного відділення корюківської лікарні звільняються медики

З інфекційного відділення корюківської лікарні звільняються медики
original

З інфекційного відділення Корюківської центральної районної лікарні звільнилися чотири співробітники – це лікар, дві санітарки та медсестра. Інформацію Суспільному підтвердив генеральний директор медзакладу Сергій Пивовар.

«Будемо шукати якісь резерви. Ситуація виникла, я думаю, зі зрозумілих причин. Тому що люди бояться», каже Сергій Пивовар, генеральний директор КНП «Корюківська ЦРЛ»

Завідувач інфекційного відділення Олексій Булітко сказав, люди звільнилися з різних причин.

«Свої нюанси. Група ризику. Є такі люди, яким 60 років – санітарка, медсестра. Теж переживають за своє здоров’я», каже Олексій Булітко завідувач інфекційного відділення Корюківської ЦРЛ

Серед тих, хто звільнився, – Любов Товстоног. За її словами, таке рішення прийняла давно і воно не пов’язане з коронавірусом:

« У мене сумісництво в інфекційному відділенні і в первинному центрі, де я набирала дітей. А зараз у мене набагато більше дітей, ніж треба, і я тут дуже завантажена. Я звільнилася з інфекційного відділення, це ніяк не пов’язано з ситуацією».

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко сьогодні на брифінгу сказав, що звільнення медиків по всій країні не поодинокі.

«Ми кожен такий випадок стараємось розглядати. Телефонуємо до директорів департаментів охорони здоров’я, зв’язуємось із головними лікарями, щоб дізнатись, у чому причина, чому медики звільняються», розповів Віктор Ляшко.

«Не завжди розмови діють. Коли людина наражається на небезпеку за 3,5 тисячі, то переконати її якимись словами про героїзм складно», каже генеральний директор КНП «Корюківська ЦРЛ» Сергій Пивовар.

За словами Сергія Пивовара, нині лікарня забезпечена засобами захисту для лікарів. Нагадаємо, 31-го березня у жителя Корюківки лабораторно підтвердили коронавірус. Чоловік напередодні повернувся із Польщі. Він погано почувався, тому одразу звернувся до лікарні. Контактували з ним 12 людей, серед них 6 медиків. Нині вони на самоізоляції.

Читайте також: В’їзд та виїзд із Корюківки через виявлення коронавірусу не закриватимуть

Читайте також: Мала зарплата, велике навантаження: чому зі швидкої звільнилася чернігівка Марія Резниченко

На початок