Ізраїль дозволив українським біженцям працевлаштовуватися

Ізраїль дозволив українським біженцям працевлаштовуватися

Ізраїль дозволив українським біженцям працевлаштовуватися
. Прапор Ізраїлю / Фото: Pixabay

Ізраїль автоматично продовжує візи громадянам України, які перебувають в Ізраїлі за туристичною візою, до 30 червня і не перешкоджатиме роботі українців у країні.

Про це повідомляє Newsru.co.il.

З початку вторгнення Росії в Україну понад 28 тисяч українців в'їхали в Ізраїль, приєднавшись до тисяч тих, хто вже перебував у країні на момент початку війни.

Як і більшості туристів, українці отримали тримісячну в'їзну візу, термін дії якої для деяких прибулих скоро закінчується.

В МВС Ізраїлю зазначили, що візи будуть автоматично продовжені без необхідності відвідування українськими біженцями державних установ.

У міністерстві також наголосили, що правоохоронці не вживатимуть заходів проти українців, які влаштовуються в Ізраїлі на роботу, та проти їхніх роботодавців.

Українцям, які перебували в Ізраїлі нелегально на початку війни також автоматично продовжать візи. Однак, хоча вони не будуть депортовані, їм заборонено працювати.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • Станом на 16 травня від початку військової агресії РФ у Латвії зареєструвались вже 28 920 українських біженців. Право на працевлаштування у країні отримали понад 23 тисячі біженців з України.
  • Через війну Мінцифра відкриє центр Дія.Бізнес у Польщі у Варшаві для вимушених переселенців. Центр працюватиме тимчасово, на час війни. У ньому українці зможуть: проконсультуватися щодо отримання статусу біженця або інших правових підстав перебування на території Польщі; отримати інформацію щодо проживання та працевлаштування в Польщі; дізнатися, як відкрити бізнес у Польщі.
  • На початку травня на порталі "Дія" запустили нові послуги для підприємців. Тепер можна змінити інформацію про ФОП онлайн, а також можна отримати гроші за роботу для переселенців.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 89. Текстовий онлайн

Бомбардування "хлібного кошика": як війна Росії проти України поглиблює світову продовольчу кризу

Війна й посівна: чи буде в Україні і світі продовольча криза — думки фермерів, економістів та Мінагро

Зеленський на посту три роки — як його звернення вплинули на Україну та світ

Зеленський уперше розповів про те, як готувалося виведення військових з "Азовсталі"

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок