До Дніпропетровщини перемістили п’ять виробничих підприємств

До Дніпропетровщини перемістили п’ять виробничих підприємств

До Дніпропетровщини перемістили п’ять виробничих підприємств
ілюстративне фото, Суспільне Вінниця

П’ять підприємств у галузі машинобудування перемістили до Дніпропетровщини з інших регіонів. Також сюди переїхали кілька підприємств легкої промисловості, повідомила під час брифінгу начальниця управління регуляторної політики та розвитку підприємництва департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Ірина Журавльова.

За її словами, у регіоні багато площ із налагодженими комунікаціями для машинобудування, тож налаштувати виробництво таким підприємствам тут буде простіше.

“Нещодавно ми дізналися про ще одне підприємство у галузі машинобудування, яке переїхало до Дніпра. Тут випускають складне обладнання на замовлення для сільського господарства та гірничої промисловості”, – повідомила Ірина Журавльова.

Усього в Україні перемістилися в інші регіони 510 підприємств, більше половини з них вже відновили свою діяльність. За словами Ірини Журавльової, уряд прописав алгоритми, за якими здійснюється релокація бізнесу.

Зокрема, учасником програми може стати будь-яке підприємство. Для цього необхідно лишити заявку на сайті “Прозоро. Продажі”. Термін розгляду – від 1 до 5 днів, залежно від продукції, яка випускається. Підстав для відмови немає. Після закінчення бойових дій бізнес може залишитися у місці переміщення або ж повернутися до регіону, з якого поїхав.

“Держава підтримує у виборі місця розташування потужностей підприємства у тому чи іншому регіоні, надає допомогу з перевезення виробництва та обладнання, сприяє розселенню працівників та пошуку нових співробітників”, – зазначила Ірина Журавльова.

Також вона повідомила, що у Дніпрі проведуть безкоштовний онлайн-вебінар, під час якого розкажуть про релокацію бізнесу. Захід відбудеться 24 травня о 14:00. Посилання на вебінар доступне на сайті міськради.

Читайте також

- На Дніпропетровщині 70 відсотків малих та середніх підприємств, що закрилися з початку війни, відновили свою роботу

- На Дніпропетровщині працевлаштували майже 300 медиків-переселенців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок