Зінченко оформив асист у чемпіонському матчі і здобув ювілейний трофей у складі "Ман Сіті": відео

Getty Images

А також оновив власний рекорд за результативними діями упродовж сезону.

Український захисник Олександр Зінченко оформив чемпіонський асист у заключному матчі 38-го туру "Ман Сіті" проти "Астон Вілли", який приніс команді титул в АПЛ.

Зінченко опинився поза стартовим складом "Ман Сіті" на гру проти "Астон Вілли. Зліва у захисті головний тренер "Містян" Пеп Гвардіола випустив португальця Жоау Канселу, а справа - номінального центрбека Джона Стоунза.

Без українця "Ман Сіті" програв перший тайм "Астон Віллі" з рахунком 0:1. А на старті другої половини зустрічі гості збільшили перевагу до двох голів.

Попри це, "Ман Сіті" зміг здійснити камбек. Упродовж п'яти хвилин "Містяни" забили тричі у ворота "Астон Вілли", і в одному з гольових епізодів взяв безпосередню участь Зінченко.

Гол "Ман Сіті" після результативної передачі Зінченка відбувся на 78-й хвилині. Українець пройшов один у один захисника "Астон Вілли", після чого виконав прострільну передачу під удар півзахиснику Родрі. Той пробив по воротам з дальньої відстані і зрівняв рахунок.

Вирішальний гол "Ман Сіті" забив через три хвилини: простріл Кевіна Де Брейне замкнув Ілкай Гюндоган.

Матч "Ман Сіті" проти "Астон Вілли" став останнім для команди у сезоні. Після нього Зінченко має вирушити до табору збірної України, яка готується до вирішальних матчів за вихід на чемпіонат світу-2022.

• Зінченко здобув десятий трофей з "Ман Сіті". Крім чотирьох чемпіонств Англії, українець виграв також чотири Кубка ліги, а також по одному Кубку та Суперкубку Англії.
  • Шостий асист Зінченка за "Ман Сіті" - повторення особистого рекорду у сезоні 2018/19.
  • У сезоні 2021/22 Зінченко провів за "Ман Сіті" 28 матчів, майже усі - на позиції лівого захисника.
  • "Ман Сіті" ушосте став володарем АПЛ. Останні чотири трофеї манчестерська команда виграла в останні п'ять років.
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо