Шпажистка Олена Кривицька: "У дитинстві різала все". СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю

Шпажистка Олена Кривицька: "У дитинстві різала все". СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю

Ексклюзивно
Шпажистка Олена Кривицька: "У дитинстві різала все". СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю Instagram lenakryvytska

У рубриці Press Start YouTube-каналу "Суспільне Спорт" бронзова призерка чемпіонату світу з фехтування на шпагах Олена Кривицька розповіла про дитячу мрію стати хірургом, переконувала дітей обрати свій вид спорту та спростувала стереотип про спортсменів.

Спортсменка зізналася, що якби не фехтування, пішла б у медицину.

"Я в дитинстві хотіла бути хірургом. Різала все, що мені мама приносила, м'ясо...Але на медика потрібно дуже довго вчитися, і в моєму житті з'явився спорт"

Олена зазначила, що фехтування не таке популярне, як футбол, але є дуже красивим видом спорту.

"Треба розповісти дитині, що вона зможе перемагати, відвідувати багато країн, познайомитись з багатьма людьми, набратись досвіду.

Наш вид спорту, можливо, не такий популярний як футбол, футболом майже всі хлопчики в дитинстві займаються. Але бій — це цікаво, цікаво вигравати і естетично це захопливо дивитися, а тим паче самому брати участь у поєдинках. Дуже багато людей мені кажуть: дуже подобається фехтування, я би віддала своїх дітей (до секції — ред.)".

Олена також назвала поширений стереотип про спортсменів та відповіла, який зміст вкладає в слово "Україна".

"Я відчуваю гордість, що можу зробити так, аби люди вставали під гімн нашої країни", — сказала спортсменка.

Як відомо, гостем попереднього випуску рубрики Press Start став стронгмен Василь Вірастюк, який поділився спогадами про важкий період завершення кар'єри та планами на життя "на пенсії".

Першими героями рубрики були шаблістка Ольга Харлан, каратист Станіслав Горуна та скелетоніст Владислав Гераскевич.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс