Спортсмени – теж люди. Ольга Харлан пригадала історію з Зібровим та як потрапила до “алкорейтингу”

Спортсмени – теж люди. Ольга Харлан пригадала історію з Зібровим та як потрапила до “алкорейтингу”

Спортсмени – теж люди. Ольга Харлан пригадала історію з Зібровим та як потрапила до “алкорейтингу” Facebook

YouTube-канал Суспільне Спорт опублікував перший відеоролик рубрики Press Start, мета якої – ближче познайомити вболівальників з українськими спортсменами.

Відбулася прем’єра першого випуску рубрики, де гостею стала шестиразова чемпіонка світу, олімпійська чемпіонка та призерка з фехтування на шаблях Ольга Харлан. Спортсменка відверто розповіла маловідомі факти з життя, уявила, що опинилася на безлюдному острові та спробувала впоратися з індивідуальними завданнями. А бонусом стала дитяча історія з метром української естради Павлом Зібровим, яка отримала несподіване продовження.

Формат рубрики Press Start нагадує шкільну анкету для друзів: глядачі дізнаються, як відомі українські спортсмени відповідатимуть на аналогічні запитання. У інтерв’ю герої розкриються не лише як сильні духом атлети, а й як звичайні люди, зі своїми маленькими слабкостями, іноді дивними музичними смаками, чудовим гумором, веселими дитячими історіями.

Як відомо, шаблістка Ольга Харлан стала першою українкою, яка надихнула творців ляльки Barbie й отримала свою іграшкову копію.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс