«Займалися святами, а тепер – війною». Хмельницька ведуча розповіла, як волонтерить

«Займалися святами, а тепер – війною». Хмельницька ведуча розповіла, як волонтерить

«Займалися святами, а тепер – війною». Хмельницька ведуча розповіла, як волонтерить
Фото: Суспільне Поділля

З перших днів війни доєдналися до волонтерської справи відома на Хмельниччині блогерка та ведуча Олена Польова разом зі своїм чоловіком, звукорежисером Олегом Фіщуком. Вони допомагають українським бійцям на передовій, вимушеним переселенцям та мешканцям з територій де йдуть бойової дії. У під’їзді багатоповерхівки, де мешкає подружжя, створили штаб допомоги.

Блогерка та ведуча свят Олена Польова створила штаб допомоги у під’їзді багатоповерхівки, в якій проживає. Там є охорона та добрі сусіди.

«Люди вже самі приходять і приносять допомогу. У нас є стіл, який називається «Посилка на передову». Також тут у нас є все для переселенців», - говорить блогерка.

Хмельничанка Олеся Тарасова співпрацює зі штабом Олени Польової. Вперше звернулась по допомогу, коли потрібно було придбати автомобіль для передової.

«Ми допомагаємо точково тим хлопцям, яких ми знаємо і які зараз знаходяться на передовій. В нас був запит на великий автомобіль, на який ми збирали всім світом. І коли нам його знайшли, нам не вистачало певної суми. Ми звернулися до Олени, і вона перерахувала нам ту суму, якої не вистачало. І зараз ми передаємо туди знов запасні шини й турнікети», - розповідає Олеся Тарасова.

Як розповів чоловік Олени Олег Фіщук, штаб допомоги працює цілодобово. Роботи багато, більше ніж було у мирні часи.

«Раніше ми займалися святами, а зараз ми займаємося війною. Спочатку ми займалися переселенцями, а потім вже почали на передову відправляти те, що там потребують», - каже Олег Фіщук.

За словами Олени, наразі роботи немає, під час війни індустрія розваг стоїть на паузі. Але процес творчості триває. Жінка у соціальних мережах проводити різноманітні онлайн заходи. Під час одного з ефірів написала 35 листів до поранених бійців.

«Якось я протягом трьох годин писала листи, кожному окремо, не повторюючи текст, не переписуючи: з гумором, зі слізьми, з молитвою», - розповідає блогерка.

Також подружжя проводить «Вечори однієї пісні», виконують патріотичні пісні, які надихають людей. Аби підняти настрій бійцям на коробках з допомогою, які відправляються на передову, роблять гумористичні мотиваційні написи.

Зі слів Олени, вона вважає себе не волонтеркою, а - командиром своєї армії.

«В мене армія підписників, мені довіряють люди. Я – командир АСЛ – Армії Свідомих Людей», - каже жінка.

Читайте також

На початок