Українець у складі "Брюгге" може достроково отримати медаль чемпіона Бельгії

Українець у складі "Брюгге" може достроково отримати медаль чемпіона Бельгії

Українець у складі "Брюгге" може достроково отримати медаль чемпіона Бельгії Associated Press

Рада директорів бельгійської Про-Ліги рекомендувала достроково завершити чемпіонат з футболу, орієнтуючись на поточне становище в турнірній таблиці. Перше місце посідає "Брюгге" українця Едуарда Соболя.

Як повідомляє пресслужба Про-Ліги, з огляду на ситуацію з поширенням коронавірусу, малоймовірно, що чемпіонат можливо продовжити до 30 червня, як рекомендував УЄФА.

"Навіть якщо теоретично можливі поєдинки без глядачів, у цій ситуації не слід створювати додатковий тиск на медичні служби та правоохоронні органи. Крім того, можливе зараження гравців може вплинути на подальший розвиток змагань неприйнятним чином", - йдеться в заяві.

Долю решти матчів чемпіонату мають вирішити на засіданні Генеральної асамблеї 15 квітня. Якщо розіграш чемпіонату буде припинено, титул чемпіона достроково отримає "Брюгге", за який на правах оренди виступає українець Едуард Соболь.

За такого розвитку подій на другому місці лишиться "Гент", тож медалі віцечемпіонів Бельгії отримають ще троє українців: Роман Безус, Роман Яремчук та Ігор Пластун.

Що відомо

  • Усі європейські чемпіонати з футболу були призупинені через пандемію коронавірусу. Продовжують проводити матчі, причому за присутності глядачів, лише в Білорусі.
  • На невизначений термін УЄФА переніс розіграш єврокубків. Фінали Ліги чемпіонів та Ліги Європи, ймовірніше за все, відбудуться без глядачів.
  • 17 березня УЄФА ухвалив рішення перенести Євро-2020 на 1 рік через складну ситуацію з поширенням коронавірусу в Європі.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start