Маріуполець Олександр Луговий втратив житло і власну справу, 20 днів жив у підвалі. Коли вибирався з блокадного міста, вивіз свою дівчину, кота та знайомого пенсіонера. Тренер за професією, живе і працює у Кропивницькому. Роботу шукав протягом місяця. Суспільному розповів, що хоче бути корисним і робити те, що вміє найкраще.
Олександр – тренер з кросфіту. Тренування поєднують гімнастику, важку атлетику, біг та веслування. У Маріуполі мав власну тренажерну залу, де організовував заняття для дорослих та дітей: "З 2016 року займаюсь кросфітом. Придбав приміщення, обладнав його відповідно".


Після обстрілів Маріуполя російськими військами тренажерна зала потребує капітального ремонту, багатоповерхівка, в які жив чоловік – зруйнована: "Коли виїздили, я побачив свій район, інші райони – скрізь одна картина (руйнування – ред.). У магазин сходити неможливо: їжа або життя – такий вибір був. З кожним днем голова все нижче була до землі. Коли ти вже лежиш і не можеш її підняти, бачиш, як біля твого дому окопується танк, надії не лишається. Жити немає де, бо жити в підземному гаражі неможливо".

З Маріуполя виїхали 16 березня. До Запоріжжя їхали 12 годин на машині пенсіонера, з яким познайомились у підземному гаражі: "Розблокували машину, на ній і поїхали. Взяли сумку з котом і все. Чотири дні жили у запорізькому хостелі".
У Кропивницькому чоловік почав ходити у спортивний зал, де познайомився з тренером Сергієм Ткачем, який запропонував йому роботу: "Я зрозумів, що це мій однодумець, і було б добре, якби ми працювали разом".

Зі слів Олександра, у кропивницькому залі почувається як вдома і хоче організовувати спортивні заходи для містян.
Читайте також
- На підприємстві "Дніпро-Кіровоград" працевлаштували вісьмох переселенців.
- У Кропивницькому переселенка організувала безкоштовні заняття зі скандинавської ходьби.
- Кропивницькі спортсмени завершили виступи на Дефлімпіаді у Бразилії з 22 медалями.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб