Зеленський готовий до прямого діалогу з Путіним

Зеленський готовий до прямого діалогу з Путіним

Зеленський готовий до прямого діалогу з Путіним
Президент України Володимир Зеленський, 5 квітня 2022 року. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський готовий до прямого діалогу з російським президентом Володимиром Путіним без посередників із російської сторони. Про це президент розповів в інтерв’ю для проєкту Porta a Porta італійського телеканалу Rai 1.

“Я як Президент готовий говорити з Путіним, але тільки з ним, без його будь-яких посередників. І на умовах діалогу, а не на умовах ультиматумів”, — сказав Зеленський.

За його словами, Путін не зможе зберегти своє лице. Цієї війною Росія зробила історичну завісу, прокоментував Зеленський майбутні відносини двох держав.

“Зберегти лице... Йому треба, я вважаю, на сьогодні зберегти його державу. Я не повинен про це думати, це їхня держава та їхнє суспільство. Але маю право, бо ви мені поставили питання, тому я відповідаю. Зберегти державу. Вони повинні зберегти те, що було, до речі, побудовано не ними, не цією політичною владою, а було побудовано до цього. Сто, двісті, триста років тому, п’ятсот років тому”, — сказав президент.

Через дії Путіна весь світ відвертається від РФ, додав він.

За словами Зеленського, питання перемовин з Російською Федерацією ускладнюються щодня.

“Багато людей було вбито. Коли ми деокуповуємо ці місця, ми бачимо сліди знущань, катування, розстрілів та руйнувань, які залишили російські військові. Саме через це ускладнюються моменти щодо можливості перемовин”, — розповів український президент.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 79. Текстовий онлайн

Ми різні – відмінності російських та українських соцмереж

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок