УЄФА сподівається завершити всі чемпіонати в серпні

УЄФА сподівається завершити всі чемпіонати в серпні

УЄФА сподівається завершити всі чемпіонати в серпні Associated Press

Європейський футбольний союз (УЄФА) планує реструктуризувати футбольний календар таким чином, аби дограти сезон у серпні. Дострокове завершення сезону не розглядатимуть.

Як інформує The Times, аби мінімізувати руйнівний вплив коронавірусу на європейський футбол, організація сподівається завершити розіграш в усіх чемпіонатах у серпні. Наступний же сезон планується скоротити — через пізній старт та перенесення Євро-2020.

Наразі робоча група УЄФА розглядає різні сценарії завершення сезону, з огляду на те, що в різних країнах динаміка поширення коронавірусу відрізняється. Повідомляється, що варіант не догравати сезон узагалі малоймовірний, адже це завдасть мільярдних збитків УЄФА, який уже зазнав значного фінансового удару після перенесення Євро-2020 на рік.

Що відомо

  • Розіграш Ліги чемпіонів та Ліги Європи коронавірус поставив на паузу на стадії 1/8 фіналу. Зокрема, матч-відповідь проти німецького Вольсбурга в рамках Ліги Європи не зіграє вчасно донецький Шахтар.
  • 17 березня УЄФА ухвалив рішення перенести Євро-2020 на 1 рік через складну ситуацію з поширенням коронавірусу в Європі.
  • Фінали чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів, Ліги Європи, які були заплановані на травень-2020, УЄФА переніс на невизначений термін.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start