У Збройних силах Білорусі розпочалася раптова перевірка сил реагування, повідомляє Белта з посиланням на пресслужбу міністерства оборони країни.
У ході перевірки військові частини та підрозділи мають відпрацювати приведення в бойову готовність, марш до призначених районів та виконання навчально-бойових завдань. Мета перевірки — оцінка готовності особового складу до оперативного реагування на можливі кризові ситуації, повідомили в міноборони Білорусі.
Військові частини та підрозділи діятимуть на незнайомих ділянках місцевості в умовах обстановки, що швидко змінюється. Склад сил, що залучаються до перевірки, поетапно нарощуватиметься. За даними міноборони, це дозволить перевірити їхню здатність протидіяти військовим загрозам як на землі, так і в повітрі.
“Заходи, що проводяться, є однією з найефективніших форм навчання військ і не несуть жодної загрози ні для європейської спільноти в цілому, ні для сусідніх країн зокрема”, — йдеться у повідомленні відомства.
У ході перевірки планується переміщення значної кількості військової техніки.
Що відомо про переміщення білоруських військ
За даними Reuters, у Білорусі помітили рух військової техніки в бік кордонів Литви й України. О 6 ранку колона з близько 30 одиниць військової техніки білоруських Збройних сил рухалася з Мінська в бік Ошмянського району до литовського кордону по трасі М7. Близько 8:30 дивізіон ракетного комплексу С-300 ПС Збройних сил Білорусі рухався з Бреста до Мокранів до українського кордону по трасі Р-17.
Що відомо
- Підрозділи збройних сил Республіки Білорусь продовжують прикриття ділянки українсько-білоруського кордону в Брестській та Гомельській областях. Для перевірки готовності до виконання завдань, один ракетний дивізіон зі складу 465-ї ракетної бригади збройних сил Республіки Білорусь переміщується з пункту постійної дислокації до району призначення. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ зранку 4 травня.
Війна. Усі останні новини
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну, день 70. Текстовий онлайн
Продовольча безпека світу і війна: чи реально відновити експорт зерна з України
Ленд-ліз: як США допомагатимуть Україні перемогти у війні
Чому НАТО не закриває небо та як Україна протистоїть російській авіації та ракетам
Зруйнована "Мрія". Чи вигідно Україні відбудовувати знищений літак
Атаки Росії та перелаштування ринку. Які причини дефіциту пального і що далі
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!