Українське видавництво ArtHuss виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Українське видавництво ArtHuss виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок

Українське видавництво ArtHuss виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок
Фото: Jessica Christian / The Chronicle

Видавництво ArtHuss надало безкоштовний доступ до книги Сари Торнтон "33 митці у трьох актах". Про це вони повідомили у своєму Instagram.

"Книга Сари Торнтон "33 митці у трьох актах" особлива для видавництва. Вона була однією з перших, яку ми надрукували. Найкраща книга року про мистецтво за версією Guardian і Huffington Post – тоді українською її переклали швидше, ніж російською. А на додачу ця книга надихнула ArtHuss на створення виставки-перфомансу "Невідомі", розмов з українськими митцями. Сподіваємося, вона надихне і вас, тож ділимося "33 митці у трьох актах" у вільному доступі", — написали у видавництві.

Прочитати та завантажити книгу можна тут.

Українське видавництво ArtHuss виклало у вільний доступ одну зі своїх книжок
Одна зі сторінок українського видання книги Торнтон. Фото: arthuss.com.ua

Сара Торнтон — письменниця канадського походження, етнографиня та соціологиня. Авторка видань та статей про митців, артмаркетинг, технології та дизайн.

У книзі "33 митці у трьох актах" Сара Торнтон ненав’язливо розмовляє з 33 художниками, пише про їх життя і змушує їх подумати над своєю творчістю, завдяки чому розкривається їх психологія, ставлення до явищ дійсності.Авторка розповідає про свої візити до Ай Вей Вея до та після ув’язнення, про виступи Джеффа Кунса перед новими колекціонерами у Лондоні, Франкфурті та Абу-Дабі, зустрічається з Яої Кусама в її студії, що знаходиться поруч з токійською божевільнею.

За допомогою приватних сцен спілкування з митцями, Торнтон пояснює, що означає бути справжнім художником у реальному світі. Книга поділена на три дії: політика, родина та мистецтво.

Видання містить 44 ілюстрації та три мапи. Українську версію книги ілюстраціями доповнила українська художниця Зоя Орлова.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад