Чернігівський пес Патрон може з'явитися на новій марці від "Укрпошти"

Чернігівський пес Патрон може з'явитися на новій марці від "Укрпошти"

Чернігівський пес Патрон може з'явитися на новій марці від "Укрпошти"
ДСНС

Після небувалого ажіотажу навколо марки з кораблем керівник "Укрпошти" Ігор Смілянський анонсував випуск ще кількох марок з різними патріотичними зображеннями. Про це він розповів у інтерв’ю для Forbes.

Марка із зображенням та відомим висловом про шлях російського корабля стала надзвичайно популярною серед українців. Щоб її купити, люди вишиковувалися в довгі черги. На аукціоні Prozorro марку купили за 5 мільйонів гривень. Ігор Смілянський каже, що "Укрпошта" не знає нічого про покупця, крім імені – Луїс Перес, тому вони чекають на переказ грошей. Раніше повідомлялося, що усі отримані кошти будуть перераховані ЗСУ.

Чернігівський пес Патрон може з'явитися на новій марці від "Укрпошти"
Загальний тираж складатиме 5 мільйонів примірників з внутрішнім та міжнародним номіналами. The Village

Також "Укрпошта" уже презентувала іншу марку після того, як 14 квітня ЗСУ підбили крейсер "Москва" і він потонув у Чорному морі – "Рускій воєнний корабель… всьо!". Нові марки виглядатимуть майже так само, однак на них уже не буде корабля. До аркуша з марками також входитимуть купони, на яких відтворено перше зображення з кораблем і позначкою DONЕ – це також посилання на потоплений крейсер.

"Я знаю, що люди чекають на нову марку. Ми демократична країна та демократична компанія. Тому ми закриваємо поточну серію маркою "Рускій воєнний корабель… всьо!", яку випустили 22 квітня, – додав Смілянський. – Далі ми запитаємо людей, яку марку вони хочуть бачити наступною. Наступного тижня ми оголосимо голосування. (…) Насправді є ще кілька варіантів. Наприклад, малюнок, присвячений ЗСУ, малюнок із цуценям, яке розміновує міну, малюнок, присвячений волонтерам, малюнок "Доброго вечора, ми з України". Насправді є багато тем, які заслуговують на те, щоб з'явиться на марках "Укрпошти". Яку виберуть, таку й випустимо".

Тому на українських конвертах скоро може з'явитися марка із зображенням песика Патрона, котрий відважно допомагає чернігівським рятувальникам розміновувати область та шукати вибухівку з саперами. Песик уже став легендарним, його називають "талісманом чернігівських піротехніків", і він навіть має власну сторінку в Instagram.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура