"Русский корабль, иди на..." Подружжя волонтерів зробило парне татуювання з цитатою прикордонників

"Русский корабль, иди на..." Подружжя волонтерів зробило парне татуювання з цитатою прикордонників

Ексклюзивно
"Русский корабль, иди на..." Подружжя волонтерів зробило парне татуювання з цитатою прикордонників
Суспільне Дніпро

У Новомосковську подружжя волонтерів зробили парні татуювання із вже відомою цитатою прикордонників з острова Зміїний. За словами Романа та Катерини, зробити тату - це не емоційне рішення, вони його обмірковували два дні.

Волонтерка Катерина каже: планувала набити собі свої улюблені квіти - гортензії, але разом із чоловіком прийшла робити парні тату з цитатою прикордонників з острова Зміїний.

Жінка говорить: її чоловік Роман завжди був проти будь-яких татуювань, але зараз змінив свою думку і сам запропонував зробити написи.

Дніпропетровщина: подружжя волонтерів зробили парне татуювання із цитатою про російський корабль
Роман став ініціатором, аби зробити татуювання з відомою цитатою. Суспільне Дніпро

"Я була дуже здивована, адже він противник татуювань. Ми рік спілкувалися про те, щоб я зробила своє перше татуювання, він був дуже проти. Скільки я йому пропонувала - він ніколи не погоджувався, а тут сам запропонував, тому я його підтримала", - розповіла Катерина.

Зараз подружжя у своєму рідному місті і займається волонтерством. Допомагають вимушеним переселенцям, які тимчасово живуть в одній з місцевих шкіл.

Роман каже: наважитися на татуювання йому допомогло спілкування з дітьми переселенцями. Чоловік додає: стирати татуювання ніколи не буде, це вже громадська позиція.

Катерина та Роман мають двох дітей, ховати від них свої татуювання не збираються.

"Дітям взагалі пояснювати не треба, тому що зараз ця цитата лунає взагалі по всім каналам, про це говорить весь світ, це стало популярною фразою. Вони бачать це на бігбордах, знають хто сказав, навіщо сказав і кому сказав", - сказала волонтерка.

Тату-майстриня Марина розповідає: за дев'ять днів війни це перші клієнти, які попросили у неї такі татуювання. Але після того, як виклала ескіз у соцмережі, з’явилися ще охочі. Дівчина говорить: більш за все переживала, що якщо залунають сирени, то всі лінії будуть криві, та все пройшло спокійно.

Марина додає, що робитиме тату, доки вистачить матеріалів.

Час на тату сеанс подружжя виділило вранці між волонтерськими справами. Кажуть, що результатом задоволені.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок