Херсонець створив дитячий ютуб-проєкт "Казки Кавунові"

Херсонець створив дитячий ютуб-проєкт "Казки Кавунові"

Херсонець створив дитячий ютуб-проєкт "Казки Кавунові"

На ютубі вийшла друга серія дитячого проєкту "Казки Кавунові". Серед авторів - гід та краєзнавець Слава Кавун.

Він є ведучим проєкту, про який розповів Суспільному.

"У важкі часи війни, окупацій, бомбосховищ та переселень розумієш, що багато дітей потребують нашої уваги", - розказує казкар Слава Кавун.

"Створювати розважливий та заспокійливий, україномовний контент для маленьких українців на ютубі було потрібно. Перша казка вийшла 16 квітня, бо хотілось підготувати матеріалу трішки наперед і не робити це, як одноразову акцію. Декорації та персонажів малює херсонська художниця Надія Білецька. Вона авторка мему, що розлетівся інтернетом, де дівчата на мітлах з фразою "закриємо небо". За монтаж та анімацію відповідає Віталій Маліцкий, автор багатьох відеороликів про туризм в Херсонщині та реклами в Україні. Автор текстів - народ та я, бо мораль в деяких народних казках, як і сам текст, або застарілі, або не зрозумілі сучасним дітям. Я за освітою - вчитель молодших класів, тому залюбки взяв цю роботу на себе", - говорить казкар.

Мета проєкту - розважити дітей в цей нелегкий час та створити альтернативу російськомовному дитячому контенту, розповів Слава Кавун.

"Перша казка набрала уже 1,5 тисяч переглядів на каналі "Центр туризму ХерсON" та близько 500 на каналі Херсонської міської ради. Зараз учасники проекту розкидані по різних містах України. Вони мріють продовжити роботу над "Казками Кавуновими". Проект створили на інтузіазмі його учасників. Хочеться цим займатися в українському Херсоні. Кожен може нас підтримати. Для цього, як мінімум, достатньо поставити лайк, лишити коментар і найголовніше - показати це відео своїм дітям та переслати знайомим. Сподіваюся, що знайдуться охочі підтримати цей проект. Поки вкладаємо талант та власні кошти та вільний час, що лишається після волонтерських справ. Все заради дітей та майбутнього України. Все буде мир, перемога за нами!", - каже Слава Кавун.

Читайте також

  • "Я зрозуміла, що це потрібно не лише мені". Художниця залишилась в окупованому Херсоні і продовжує писати картини
  • Херсонський художник закликає митців ділитись власними історіями про війну через мистецтво
  • Херсонські брати організували акцію підтримки для жителів міста від зірок шоубізу
  • Майстриня із Щасливцевого на Херсонщині до Великодніх свят підготувала колекцію писанок
  • На Херсонщині проходить акція для дітей "Кроки весни 2022".

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок