У Великодню ніч на Львівщині не діятиме комендантська година

У Великодню ніч на Львівщині не діятиме комендантська година

Уточнено
У Великодню ніч на Львівщині не діятиме комендантська година
Фото Максима Присяжнюка

У Великодню ніч, з 23 на 24 квітня, у Львівській області не діятиме комендантська година. Відповідний наказ 22 квітня підписав голова Львівської ОВА Максим Козицький. Водночас у Львові нічних богослужінь не буде, таке рішення ухвалила Рада єпископів.

"Наказую внести зміни до наказу начальника обласної військової адміністрації від 25.02.2022 № 1/22 "Про запровадження комендантської години на території Львівської області" (далі – наказ), а саме доповнити пунктом 4 такого змісту: "з 23 години 00 хвилин 23 квітня 2022 року до 06 години 00 хвилин 24 квітня 2022 року не застосовується", — йдеться у документі.

Як повідомив під час брифінгу ігумен монастиря св. Іоана Золотоустого Отець Кипріян, графіки великодніх богослужінь сформували заздалегідь і змінювати їх не будуть.

"Наказ Львівської ОВА буде сприйнятий як дозвіл, тому ті храми, які ще мають можливість звершувати богослужіння вночі, можуть їх звершувати",–  зазначив Отець Кипріян.

Раніше церковники та мерія Львова рекомендували не проводити нічних богослужінь на Великдень. 22 квітня повідомили, що незважаючи на рішення обласної адміністрації, у Львові нічних богослужінь не буде. Це рішення ухвалила Ради єпископів Львова.

"Якщо під час богослужінь лунатиме тривога і буде загроза ракетних ударів, то настоятелі церков будуть просити мешканців перейти в найближче укриття. Про всі укриття представники духовенства повідомлені. Пильність і безпека мають бути нашими пріоритетами, адже ми бачимо, що у ворога немає нічого святого", — розповів директор департаменту "Адміністрація міського голови" Львова Євгена Бойка.

Читайте також: На Львівщині переселенці розмальовують великодні "пряники-писанки" для бійців – фоторепортаж

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок