Новий вид багатоніжок назвали на честь Тейлор Свіфт

Новий вид багатоніжок назвали на честь Тейлор Свіфт

Новий вид багатоніжок назвали на честь Тейлор Свіфт
АР

Американські вчені назвали новий вид багатоніжок із закрученими кігтями на честь співачки Тейлор Свіфт – Nannaria swiftae. Безхребетні живуть у лісах, їдять листя, що розкладається, і виділяють в екосистему поживні речовини. Про знахідку вчених повідомляє Independent.

За словами вчених, цих багатоніжок досить складно спіймати, оскільки вони зазвичай залишаються похованими у ґрунті, "іноді повністю ховаючись під поверхнею".

Оцінивши понад 1800 зразків, зібраних під час польових досліджень або взятих з університетських та музейних колекцій, вчені описали 17 нових видів.

Серед них Nannaria marianae, названа на честь дружини доктора Геннена, та Nannaria swiftae, названа на честь 11-разової володарки премії "Ґреммі" співачки та авторки пісень Тейлор Свіфт.

"Я великий шанувальник музики Тейлор, часто слухав її в аспірантурі. Вона допомогла мені пережити важкі часи, тому я хотів висловити свою вдячність. Оскільки цей новий вид із Теннессі, а Свіфт якийсь час жила там, я подумав, що назва добре підходить. Знаю, що не всі люблять жуків так само сильно, як я, але сподіваюся, що Тейлор визнає мою ідею милою", – сказав в інтерв'ю HuffPost ентомолог Дерек Геннен.

Новий вид багатоніжок назвали на честь Тейлор Свіфт
Названа на честь співачки багатоніжка Nannaria swiftae. Фото: Twitter / @derekhennen

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ