На Франківщину планують переїхати 67 підприємств з регіонів, де тривають бойові дії

На Франківщину планують переїхати 67 підприємств з регіонів, де тривають бойові дії

На Франківщину планують переїхати 67 підприємств з регіонів, де тривають бойові дії
Фото: Unsplash

67 підприємств із регіонів України, де тривають бойові дії, планують переїхати на Івано-Франківщину. Про це у своєму Telegram-каналі повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

"Станом на 20 березня шість підприємств перевезли своє обладнання. Два з них — вже працюють та випускають продукцію, чотири — почали монтаж обладнання. Ще вісім підприємств очікують на державну підтримку щодо перевезення та монтажу", — повідомила Світлана Онищук.

З її слів, перелік підприємств, які хочуть продовжувати бізнес на території Франківщини, щодня збільшується.

"Прикарпаття стає прихистком не тільки для людей, але й для бізнесу. Ми ведемо роботу для створення комфортних умов для підприємців, які через агресію Росії були змушені припинити роботу в окремих регіонах нашої держави", — каже Світлана Онищук.

Підприємці, які переїхали з інших областей, де тривають бойові дії, та хочуть продовжити роботу на Івано-Франківщині, можуть звертатися за телефоном: 095 903 75 99.

Що відомо

До Івано-Франківська переїхали понад 30 підприємств з інших регіонів України. З приводу роботи компаній на території Івано-Франківської громади можна телефонувати першій заступниці міського голови Вікторії Сусаніній: 096 495 87 80.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок