Це був удар, я важко це переносив: Атрошенко про підлеглих, які покинули Чернігів

Це був удар, я важко це переносив: Атрошенко про підлеглих, які покинули Чернігів

Це був удар, я важко це переносив: Атрошенко про підлеглих, які покинули Чернігів
ФОТО: Суспільне Чернігів

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко сприйняв як удар та важко переніс той факт, що деякі депутати з фракції “Рідний дім” та керівники комунальних підприємств і управлінь покинули місто під час бойових дій.

“Удар був. Я важко це переносив. Найважче я переніс те, що були вимкнені телефони в окремих людей певний час. Була можливість в будь-який спосіб надати інформацію щодо своїх планів. Я чекав будь-яких пояснень, мовляв, захворів, вивихнув ногу, я за кермом — не можу говорити..будь що, але я не дочекався. Це було важко. Наказувати людям в цей час я вважав, що не маю морального права. Я не міг наказати людині йти та загинути. Це було сумління кожного. Але ті, хто, були на посадах та очолювали колективи, це були мої підлеглі... мали б дати хоча б мінімальну інформацію, наприклад “я поїхав та не збираюся вертатися”, — сказав Владислав Атрошенко в інтерв’ю Суспільному.

Зокрема, йдеться про колишнього керівника “Мунварти” Віталія Хрустицького та голову фракції в міській раді, очільника управління спорту Андрія Дериземлю. Їх обох зняли із займаних посад, домовленості про це дійшли на засіданні фракції 12 квітня. Така ж доля, за словами Атрошенка, чекає й на керівника управління культури та туризму Олександра Шевчука.

Атрошенко також додав, що не тримає зла на депутатів і посадовців, які покинули місто, однак, в його розумінні, вони зрадили свого виборця.

“Вони не радилися з виборцями, як вони взагалі, чи забезпечені їжею, медикаментами, укриттям”.

Атрошенко також додав, що всі кадрові рішення стосовно депутатів і керівників управлінь будуть прийняті до найближчої сесії міськради.

Як повідомив у коментарі Суспільному Андрій Дриземля, він написав заяву за власним бажанням. Олександр Шевчук повідомив, що зараз нічого коментувати, в країні є набагато важливіші теми.

Дивіться повну версію інтерв’ю з міським головою:

Читайте також:

Тільки не полон, був готовий померти в боях за Чернігів, — Атрошенко

На початок