Діяльність фракції "Опозиційної платформи — За життя" призупинена. Там оскаржувати не будуть

Діяльність фракції "Опозиційної платформи — За життя" призупинена. Там оскаржувати не будуть

Ексклюзивно
Діяльність фракції "Опозиційної платформи — За життя" призупинена. Там оскаржувати не будуть
Фото: Facebook/ВРУ

На засіданні Верховної ради 14 квітня було оголошене рішення Ради національної безпеки та оборони про призупинення діяльності фракції "Опозиційна платформа — За життя" в парламенті.

Про це Суспільному повідомив народний депутат від ОПЗЖ Юрій Павленко.

Він зазначив, що депутати фракції надалі працюватимуть як позафракційні. "Рішення (про призупинення діяльності фракції — ред.) оскаржувати не будемо", — уточнив Павленко.

Крім того, на засіданні парламенту 14 квітня було оголошено про вихід із фракції ОПЗЖ депутатів Дмитра Ісаєнка і Анатолія Бурміча, а також припинення повноважень Вадима Рабиновича як співголови фракції.

До призупинення діяльності фракції ОПЗЖ її лідером залишався тільки Юрій Бойко. Раніше він заявив, що депутати фракції планують утворити депутатську групу і працювати в її межах.

Що відомо

  • 28 березня партія "Опозиційна платформа – за життя" заявила про призупинення своєї діяльності. "Діяльність партії припинена! Війна змінює все! Світ до 24 лютого і після – це два різні світи", – йшлося в повідомленні на сайті ОПЗЖ.
  • Перед тим Рада національної безпеки та оборони призупинила будь-яку діяльність політичних сил, пов'язаних з Росією.
  • Ще раніше Верховна рада позбавила члена ОПЗЖ Іллю Киву повноважень народного депутата. Крім того, в низці обласних рад фракції ОПЗЖ саморозпустилися або ж із їхнього складу виходили депутати.
Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 50. Текстовий онлайн

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок