Четверта. Натуралізована росіянка Сідорова буде виключена зі збірної України з біатлону

Четверта. Натуралізована росіянка Сідорова буде виключена зі збірної України з біатлону

Четверта. Натуралізована росіянка Сідорова буде виключена зі збірної України з біатлону
Instagram Дар'ї Сідорової

Вона отримала український паспорт лише восени 2021 року.

Четверта з шести натуралізованих російських біатлоністок буде виключена зі складу збірної України - мова про 22-річну Дар'ю Сідорову. Відповідне рішення прийняте Міністерством молоді та спорту України. Першим інформацію про це повідомив сайт Sport.ua, Суспільне Спорт перевірило та підтверджує цю інформацію.

Контракт на новий сезон з представниками зимових видів спорту перепідписують 1 травня, він не буде підписаний з Дар'єю Сідоровою.

Таким чином, Сідорова стала четвертою натуралізованою росіянкою, яка втратить місце у збірній України. Контракт не буде перепідписаний з Ольгою Абрамовою, Катериною Бех та Оксаною Москаленко.

Читайте також: Три натуралізовані росіянки виключені зі складу збірної України з біатлону

22-річна Сідорова не виступала на міжнародному рівні за Україну, про її перехід з Росії в Україну стало відомо влітку 2021 року. Дар'ю помітили на тренуваннях жіночої збірної України, а уже у вересні 2021 року вона виступала на чемпіонаті України як представниця Закарпатської області.

Під час чемпіонату України Сідорова відмовилися від коментаря Суспільне Спорт, однак тоді про її перехід офіційно заявив Володимир Бринзак.

Читайте також: 22-річна біатлоністка з Росії Дар'я Сідорова змінює громадянство та переходить у збірну України

За планом Сідорова мала виступити у сезоні лише на Зимовій Універсіаді, уже в статусі української біатлоністки. Однак старт було скасовано. Тож Дар'я Сідорова жодної міжнародної офіційної гонки у сезоні 2021/22 не провела.

Ще до моменту початку війни Дар'я Сідорова перебувала на території Росії, звідки не виїжджала. Упродовж 40 днів вона ніяк не коментувала війну, що Росія розв'язала проти України. Після публікації тексту Суспільне Спорт про перебування шести натуралізованих росіянок та їх позиції, Сідорова опублікувала пост в Instagram, в якому написала, що виступає проти війни і хоче продовжити кар'єру в Україні.

Читайте також: "Жах і біль". Натуралізована біатлоністка з Росії уперше висловила позицію про війну в Україні

Як реагують натуралізовані українські біатлоністки на війну

  • Дар'я Блашко (представляла Білорусь): перебувала в Чернігові, після чого евакуювалася в Словенію та волонтерить. Засудила дії Росії. Велике інтерв'ю Дар'ї для Суспільне Спорт - читайте тут.
  • Надія Бєлкіна (представляла Росію): служить в рядах ЗСУ, захищає Україну.
  • Анастасія Рассказова (представляла Росію): не виїхала з України в день початку війни, волонтерила на заході України, перебуває в Словенії на зборах з юніорською збірної України. Засуджує дії Росії. Велике інтерв'ю Анастасії для Суспільне Спорт - читайте тут.
  • Дар'я Сідорова (представляла Росію): на момент початку війни була в Росії. Після хвилі критики опублікувала пост, в якому засудила дії РФ.
  • Ольга Абрамова (представляла Росію): виїхала з України в день початку війни, підтримує форму біля Москви. Опублікувала пост з хештегами "#нетвойне" та "#мирумир". Від коментаря та інтерв'ю Суспільне Спорт відмовилася.
  • Катерина Бех та Оксана Москаленко (представляли Росію): виїхали з України в день початку війни. Не висловлювали своєї позиції щодо війни.
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо