Кілька десятків жінок 13 квітня зібралися перед посольством РФ у столиці Естонії, щоб привернути увагу до насильства російських військових проти українських жінок і дітей.
Про це пише ERR.
"Російські солдати вбивають невинних жінок і дітей в Україні. Таким чином, люди, які виступають за цю війну, виступають за військові злочини, грубі злочини та самі є співучасниками цих дій. Це наше послання прихильникам путінського режиму", — кажуть організатори акції.
Під час акції жінки у закривавленій спідній білизні, з чорними мішками на голові та схрещеними руками вишикувались перед російським посольством, щоб продемонструвати жорстокість російських солдатів по відношенню до українських жінок та дітей.
Зазначається, що протести у Таллінні тривають вже третій день поспіль. 12 квітня відбулася демонстрація біля посольства Німеччини із закликом запровадити жорсткіші санкції проти РФ, а 11 квітня естонці пікетували посольство Угорщини. Протестувальники одягнули протигази, виступаючи проти поточного плану Угорщини купувати газ у Росії та продовження фінансування російської армії.
Війна — усі останні новини
Що відомо
- У німецьких містах Франкфурті та Ганновері 10 квітня одночасно відбулися акції прихильників України та Росії.
- Сотні представників української діаспори зібралися 10 квітня на флешмоб на підтримку України в Едмонтоні провінції Альберта (Канада).
- У середу, 6 квітня у Берліні відбулась акція, учасники якої вимагали запровадити проти Росії жорсткіші економічні обмеження, щоб зупинити війну в Україні.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну, день 49. Текстовий онлайн
Міноборони не виключає використання фосфорних боєприпасів у Маріуполі
Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!