На Полтавщині організують безплатний автобусний рейс в Охтирку

На Полтавщині організують безплатний автобусний рейс в Охтирку

На Полтавщині організують безплатний автобусний рейс в Охтирку
Фото:Telegram-канал начальника Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького

Переселенці з Охтирки, які проживають у Зіньківській громаді, зможуть з’їздити у своє місто. Для цього відправлять шкільний автобус, повідомив Суспільному голова громади Сергій Максименко.

Рейс за маршрутом "Зіньків – Охтирка – Зіньків" планують організувати 12 квітня. Відправлять щонайменше один автобус, який вміщує близько 30 людей.

"До нас зверталися переселенці з питанням того, що вони хочуть поїхати додому, в Охтирку. Хтось забрати якісь речі, хтось побачити рідних, а хтось планує навіть там залишитися. Нині ми ведемо запис по телефону для того, аби зрозуміти, яка є потреба. Після чого вирішуватимемо, скільки дамо автобусів – два чи один", – каже Сергій Максименко.

Проїзд для переселенців буде безплатним, його профінансують із бюджету громади. Для запису потрібно зателефонувати за номером 066-877-45-15. Охочі їхати повинні мати при собі паспорт або інші документи, які посвідчують особу, додав голова.

"Виїзд плануємо о 10:00. Потім у людей буде півтори або дві години, щоб зробити все, що вони планували. І потім о 14:00 вони поїдуть назад, у громаду", – каже Сергій Максименко.

За його словами, рейс до Охтирки міська рада організовує вперше.

Що відомо:

  • Станом на 8 квітня у Зіньківській громаді проживає 2001 переселенець. Про це Суспільному розповів голова громади Сергій Максименко.
  • • На Полтавщину від початку повномасштабної війни переїхали та залишилися жити майже 40,5 тисяч переселенців. Про це розповів Суспільному речник начальника обласної військової адміністрації Максим Ковальов.
  • У перший день повномасштабної війни, 24 лютого, на Сумщині місцеві мешканці повідомили про вибухи.
  • 24 березня Президент присвоїв Охтирці звання "Місто-герой", а її мера нагородив орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Читайте також:

На початок