Після російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року на Кайманових островах було застосовано понад 800 приписів щодо заморожування активів фізичних та юридичних осіб. Всього заморозили активів на 7,3 мільярда доларів. Про це повідомляється на урядовому сайті країни.
“Відповідно до своїх зобов’язань згідно з Указом про санкції щодо Росії від 2020 року, численні постачальники фінансових послуг подали понад 400 форм звітності про відповідність вимогам, які підтверджують, що активи оціночною вартістю 7,3 мільярда доларів США були заморожені”, — йдеться у повідомленні.
За словами директора Управління фінансової звітності Р. Дж. Беррі, нинішній рівень звітності свідчить про те, що постачальники фінансових послуг можуть ідентифікувати кошти або економічні ресурси, що належать чи контролюються, прямо чи опосередковано, визначеним особам, і заморожують ці активи чи економічні ресурси.
“Відповідні агенції на Кайманових островах також мають давній досвід реагування та співпраці з міжнародними партнерами, і вони продовжуватимуть підтримувати цей рекорд у нашому підході до санкцій проти Росії”, — сказав Беррі.
Очікується, що останні поправки до Регламенту щодо Росії набудуть чинності 14 квітня. Ці поправки включатимуть нові фінансові, торговельні та морські заходи. Вони обмежуватимуть певні фінансові послуги з Центральним банком Росії та іншими агентствами Російської Федерації. Санкції застосовуються на Кайманових островах так само, як у Сполученому Королівстві.
Кайманові Острови — британська заморська територія у Вест-Індії на островах Великий Кайман, Малий Кайман і Кайман-Брак в Карибському морі. Розташована на південь від Куби та на північному заході від Ямайки. Це один із головних офшорних фінансових центрів Карибів.
Що відомо
- У рамках п'ятого пакету санкцій через військову агресію Росії проти України ЄС запровадив обмежувальні заходи щодо 217 фізичних та 18 юридичних осіб. Про це повідомляється на сайті Ради ЄС. Серед фізосіб, зокрема, доньки президента РФ Володимира Путіна.
- Уряд Чорногорії запровадив санкційні обмеження проти Росії через її напад на Україну. Про це у Twitter повідомив віцепрем'єр-міністр Чорногорії Дрітан Абазович.
- Конгрес США ухвалив законопроєкт, який передбачає заборону імпорту нафти й газу з Російської Федерації, який має посилити економічний тиск на РФ на тлі її вторгнення в Україну.
- У російських виробників зброї "серйозні проблеми" через санкції та інфляцію.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну, день 45. Текстовий онлайн
Розстріляний пам'ятник Шевченку, знищені багатоповерхівки. Як виглядає Бородянка після військ РФ
Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!