Херсонські волонтери привезли гуманітарну допомогу до Софіївки

Херсонські волонтери привезли гуманітарну допомогу до Софіївки

Херсонські волонтери привезли гуманітарну допомогу до Софіївки
Фото: Ірина Мезенцева

Херсонські волонтери привезли гуманітарну допомогу до Софіївки Станіславської територіальної громади.

Про це повідомила Ірина Мезенцева на своїй сторінці у Facebook.

"Софіївка (Станіславська ТГ) отримала допомогу, яку збирали ми усі разом. Тут люди продовжують жити в епіцентрі обстрілу! ️Крупи, олія, борошно, дитяче харчування, памперси та невелика кількість ліків для дітей. Дякую всім, хто відгукнувся одразу. Дякую херсонцям, які ділилися власними продуктами та ліками", - написала Ірина Мезенцева.

Також вона говорить, що люди просять привезти: манну крупу, макаронні вироби, цукор, а діти не бачили цукерки з початку війни. Тож, волонтери готують вантажити наступну машину.

Що відомо:

  • На Херсонщині 6 квітня з Олександрівки, Станіслава та Широкої Балки 6 квітня евакуювали 234 людини. З Олександрівки -180 людей, зі Станіслава – 30, та з Широкої Балки – 24 дитини.
  • 2 квітня Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України провели рятувальну операцію і доправили тридцять матусь з дітьми зі Станіслава до Херсона.
  • 31 березня до Херсона прибули переселенці зі Станіслава, Олександрівки та інших населених пунктів. Їх розмістили, годують. Для дітей організували гуртки. Евакуацію проводили разом із Червоним хрестом.
  • Переселенцям, яких зі Станіславської громади привезли до Херсона, допомагають волонтери. Вони привезли евакуйованим речі, побутову хімію, дітям - іграшки.

Читайте також

  • На Херсонщині з Нової Каховки до селищ Веселе та Козацьке відправили 10 тонн гумдопомоги

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок