Депутата Ізюмської міськради від "Опозиційної платформи — За життя" Анатолія Фомичевського викликали на допит.
Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.
Згідно з опублікованими документами, Фомичевського викликають до прокуратури 13, 14 та 15 квітня для вручення повідомлення про підозру у злочині, допиту в якості підозрюваного та вручення клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
У документі зазначається, що в разі, якщо підозрюваний без поважних причин не з’явиться за викликом або не повідомить про причини неприбуття, на нього накладається грошове стягнення у розмірі:
- від 0,25 до 0,5 розміру мінімальної заробітної плати — у випадку неприбуття на виклик слідчого, прокурора;
- від 0,5 до 2 розмірів мінімальної заробітної плати — у випадку неприбуття на виклик слідчого судді, суду.
Також до підозрюваного можуть застосувати привід.
Документ підписав процесуальний керівник у кримінальному провадженні Олег Максюк.
Що відомо
- Наприкінці березня влада Ізюма повідомила, що двоє депутатів Ізюмської міської ради Анатолій Фомичевський і Юрій Козлов, колишній працівник міліції Владислав Соколов та ексмер Олександр Божков перейшли на бік РФ і співпрацюють з окупантами.
- За інформацією начальника відділу Ізюмської міськради Максима Стрельника, співпрацював з окупантами і експрацівник Ізюмського лісгоспу Євгеній Брюханов. Його затримали.
- За словами голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, Ізюм залишається "найгарячішою точкою, там ведуться активні бої". Гуманітарних коридорів, щоб вивезти ізюмчан, окупанти українській стороні не погоджують. Евакуювати частину людей вдалося у середині березня. Деякі люди змогли вийти з міста на безпечну відстань, де їх зустріли представники міської влади та автобусом перевезли до Слов'янська. За словами заступника мера Ізюма Володимира Мацокіна, евакуації з міста потребує 15-20 тисяч людей.
- 4 квітня у Генштабі ЗСУ повідомили, що жителів тимчасово окупованого Росією Ізюма почали примусово вивозити на територію РФ.
- 6 квітня 51-річному Фомичевському підготували підозру. За версією слідства, він почав допомагати російським окупантам 25 березня — показав незахищені шляхи та напрямки, за допомогою яких війська РФ потрапили до Ізюма та тимчасово окупували місто. Фомичевський також передавав окупантам інформацію про волонтерів, військових, силовиків, представників тероборони.