В Ізюмі двоє депутатів та ексмер перейшли на бік Росії — голова громади

В Ізюмі двоє депутатів та ексмер перейшли на бік Росії — голова громади

В Ізюмі двоє депутатів та ексмер перейшли на бік Росії — голова громади
acebook.com/max.strel.9

Двоє депутатів Ізюмської міської ради Анатолій Фомичевський і Юрій Козлов, колишній працівник міліції Владислав Соколов та ексмер Олександр Божков перейшли на бік Росії.

Про це повідомив міський голова Ізюма Валерій Марченко у відеозверненні, яке опублікував начальник відділу міськради Максим Стрельник.

Марченко підкреслив, що понад два тижні Ізюм перебуває в блокаді, а північну частину міста окупували росіяни.

"Тим часом в самому місті зараз відбувається злочин! Державна зрада! Депутати Анатолій Фомичевський і Юрій Козлов, разом з колишнім працівником міліції Владиславом Соколовим та ексмером Олександром Божковим розпочали співпрацю з російськими окупантами", — сказав Марченко.

За його даними, вони надають російській армії інформацію про розташування військ Збройних сил України, доносять інформацію про ізюмських активістів, підприємців, військовослужбовців територіальної оборони та членів їхніх сімей.

"Збирають персональні дані людей, які залишилися в місті, під виглядом видачі "гуманітарної допомоги". Також вони свідомо дезінформують ізюмчан, які знаходяться в місті без жодних засобів зв’язку, про те, що начебто державна і міська влада здала Київ, Харків та Ізюм і закликають всіх, хто знаходиться в блокадному місті, співпрацювати з російськими окупантами", — розповів Марченко.

Він підкреслив, що дії Фомичевського, Козлова, Соколова та Божкова "без сумніву є державною зрадою і ці зрадники понесуть відповідальність за свої дії згідно з законами воєнного часу".

Марченко звернувся до представників правоохоронних органів з офіційною заявою про скоєння організованою групою осіб в Ізюмі держзради — ст. 111-1 Кримінального Кодексу України.

Що відомо

  • Анатолій Фомичевський — чинний депутат Ізюмської міської ради від політичної партії "Опозиційна платформа — За життя". У 2020 році балотувався на посаду мера Ізюма від "ОПЗЖ", у 2010 році балотувався на посаду міського голови від "Комуністичної партії України". У 2020 році, за декілька місяців до місцевих виборів, Фомичевський став очільником Ізюмського осередку політичної партії "Опозиційна платформа — За життя".
  • Юрій Козлов — депутат Ізюмської міської ради від "Блоку Світличної "Разом!", голова Ізюмського відокремленого підрозділу громадської організації "Стоп корупції". Висувався на посаду мера.
  • Олександра Божкова обирали мером Ізюма від "Партії регіонів" у 2009 році на позачергових виборах, у 2010 році він також отримав перемогу на місцевих виборах міського голови.

Читайте також

Під завалами будинку в Ізюмі можуть перебувати не менше 30 людей: що відомо

На початок