Після перегрупування військ РФ, буде повторна спроба захопити столицю — Грузевич

Після перегрупування військ РФ, буде повторна спроба захопити столицю — Грузевич

Після перегрупування військ РФ, буде повторна спроба захопити столицю — Грузевич
Київ. Фото: УНІАН

Заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ, бригадний генерал Олександр Грузевич повідомив, що українські військові вживають усіх заходів задля оборони Києва та області. Утім, не виключається ще одна спроба російської армії піти на Київ.

Про це він заявив під час брифінгу в Українському кризовому медіацентрі.

У ворога було дві стратегічні цілі: вийти на кордони Донецької та Луганської областей та захопити столицю, розповів Грузевич.

"У нього не вдалося і там, ні там. Зараз він перенацілить свої сили для того, щоб здійснити хоча б одну ціль. Вірогідність того, якщо він буде мати успіх, я в цьому сумніваюсь, то вірогідність того, що буде спроба наступу на Київ все ж є. По тих силах, які залишаються, що одним із варіантів розвитку подій, після перегрупування, буде повторна спроба захопити столицю. Однозначно. Це дозволить ворогу створити свої умови вийти “переможцями”, бо зараз Росія, як "загнаний вовк" — тримається тільки на своїй пропаганді", — зазначив генерал.

Він також зазначив, що частина сил, яка перебувала в Білорусі, там і залишилася і це "досить сильне угруповання": "Третину ми знищили, третину він перекидає на Схід, а третину він залишив у Білорусі. З точки стратегії і тактики, скидати з рахунків, що він повторить свій наступ…Тому що, якщо ми всі сили перекинемо на Схід, щоб його обороняти — у нього можливість “будь ласка, з іншого боку заходь”. Але ми на це не купимось. Ми вживаємо усіх заходів задля оборони Києва та області".

Читайте також

Війна Росії в Україні. День 43. Текстовий онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок