У Львівській ОВА розповіли, що робити, якщо гумвантаж зник по дорозі

У Львівській ОВА розповіли, що робити, якщо гумвантаж зник по дорозі

У Львівській ОВА розповіли, що робити, якщо гумвантаж зник по дорозі
Фото: Facebook Юрія Холода

Упродовж 29 березня з Львівщини на схід України відправили 1600 тонн гуманітарної допомоги. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Львівської облради Юрій Холод. Він також розповів, що робити, якщо гумвантаж зник по дорозі.

За його словами, подібні випадки трапляються часто.

"Є два варіанти виходу з цієї ситуації. Перше — супроводжувати вантаж від точки "А" до точки "Б". Мати постійну комунікацію з водієм. Коли він завантажився, пройшов кордон і далі супроводжувати його. Якщо така ситуація склалася, можна звернутися на лінію 112 і ми з усіма волонтерами та складами зможемо допомогти у пошуку цього транспортного засобу. Але, сподіваюся, що у разі втрати вантажу, правоохоронці зможуть розшукати його", — сказав Юрій Холод.

За словами Юрія Холода, 29 березня гуманітарну допомогу надіслали у Харківську, Київську, Чернігівську, Донецьку, Луганську, Запорізьку, Криворізьку, Херсонську і інші області.

Також він додав, що зараз готують продовольчі набори, проте кількість продуктів обмежена. Тому просять людей, а особливо бізнес, активізуватися. Зараз найбільша нестеча тушонок, шоколаду, енергетичних батончиків та супів швидкого приготування.

Читайте також: Американський актор Шон Пенн допоможе Львову із гуманітаркою для переселенців

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок