ООН обіцяє домовитись з РФ про відкриття гумкоридору до Херсона - Верещук

ООН обіцяє домовитись з РФ про відкриття гумкоридору до Херсона - Верещук

ООН обіцяє домовитись з РФ про відкриття гумкоридору до Херсона - Верещук
minre.gov.ua

ООН обіцяє домовитись з росіянами про відкриття 26 березня гуманітарного коридору до Херсона, щоб завезти медикаменти та продукти.

Про це в ефірі Ради сказала міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

"На завтра ООН обіцяє, що домовиться з росіянами по відкриття для ООН, для їхніх автівок гуманітарного коридору, і вони обіцяють завезти туди медикаменти і продукти. Побачимо, як це спрацює, бо нам поки що не вдавалося відкрити коридор на Херсон", - сказала вона.

Також Ірина Верещук сказала, що планується створення гуманітарних коридорів у населені пункти Київської, Чернігівської та Херсонської областей.

Що відомо:

  • Місяць російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають. Втім місто потроху оживає: працюють комунальні служби, відкрились деякі магазини та кафе.
  • Головною проблемою херсонцівта жителів області залишається нестача ліків. Через постійні перебої з інтернетом практично ніде не можна розрахуватися карткою.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок