Президент США Джо Байден 25 березня прибув до польського міста Жешува. Байден та президент Польщі зокрема мають обговорити гуманітарну ситуацію в Україні.
Про це повідомляє CNN.
Зазначається, що американський президент разом з міністром оборони США Ллойдом Остіном та іншими американськими чиновниками вже зустрівся з членами 82-ї повітряно-десантної дивізії в Жешува.
Згодом має відбутися брифінг щодо ситуації з біженцями та гуманітарної кризи, спричиненої вторгненням Росії в Україну.
Напередодні Байден був у Брюсселі, де зустрічався із європейськими лідерами щодо війни РФ в Україні, та відмови європейських країн від російських енергоресурсів.
Що відомо
- Глави держав і урядів 30 країн НАТО за підсумками саміту в Брюсселі закликали Росію негайно припинити війну в Україні та вивести звідти свої війська.
- Президент США Джо Байден попередив, що НАТО відповість у разі використання Росією хімічної зброї в Україні.
- Понад 3 мільйони українців залишили територію України через вторгнення РФ. Відповідну статистику щодо біженців з України оприлюднили в ООН. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, найбільше українців вирушило до кордону з Польщею — майже 2 мільйони.
- Посол України у Польщі Андрій Дещиця повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну польсько-український кордон перетнули приблизно 1,8 мільйона українців. З них, ймовірно, 1,5 мільйонів перебувають у Польщі.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну. Місяць війни у фото
Вторгнення Росії в Україну, день тридцятий. Онлайн
Я готовий піти на все, якщо моя хода буде з нашим народом — інтерв’ю Зеленського
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!