У Львові планують побудувати модульні будинки для близько 20 тисяч вимушених переселенців

У Львові планують побудувати модульні будинки для близько 20 тисяч вимушених переселенців

У Львові планують побудувати модульні будинки для близько 20 тисяч вимушених переселенців
ЛМР

У Львові планують побудувати тимчасове житло для майже 20 тисяч вимушених переселенців. Проєкт модульних будинків має обрати міське управління архітектури. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Як повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, це будуть модульні будинки, які можна швидко встановити:

"Вічно спати на шкільних підлогах українці не можуть. Наші люди особливо у біді, після перенесених жахів, на таке не заслуговують. Тому, на останньому виконкомі Львівської міськради ухвалили рішення, потрібні для будівництва тимчасового житла. Зокрема визначили певні параметри й вимоги. Це будуть модульні будинки, які можна швидко встановити, а потім швидко розібрати".

Кінцевого формату модульних будиночків ще немає. Міське управління архітектури має зібрати пропозиції виробників.

"Відразу зазначу, що це тимчасове житло, але попри це, воно мусить відповідати певним вимогам. Наприклад, на одну людину має припадати не менше як 6 квадратних метрів площі. Також має бути санвузол та кухня (відокремлені чи спарені). Наразі мова про будівництво житла для близько 20 тис. вимушених переселенців у Львові. Закликаємо архітекторів подавати свої пропозиції. В підсумку місто обере найкращі типові варіанти для міста Львова. Ідеально було би залучити місцевих виробників", — каже Любомир Зубач.

За його словами, такі тимчасові містечка можуть побудувати на вулицях Величковського в Рясному, Тракт Глинянський, а також у Дублянах. Втім, рішення щодо земельних ділянок ще не остаточне.

Читайте також: На Львівщині для переселенців планують будувати котеджні містечка

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок