На Херсонщині зник Нижньосірогозький селищний голова

На Херсонщині зник Нижньосірогозький селищний голова

На Херсонщині зник Нижньосірогозький селищний голова

На Херсонщині зник Нижньосірогозький селищний голова Дмитро Такаджи.

Про це йдеться на сторінці Нижньосірогозької сірогозької селищної територіальної громади.

"Інформуємо, що на території громади встановлені військові блокпости бойових формувань РФ. Де селищний голова Такаджи Д.А. і що з ним - не відомо. Доступу до службових кабінетів селищної ради не маємо, так як приміщення під контролем військових", - йдеться у повідомленні.

Також повідомили, що посадові особи селищної ради, старости та керівники селищних комунальних закладів, спільно продовжують працювати, у цей воєнний, складний час роблять все можливе для забезпечення умов життєдіяльності Нижньосірогозької громади в межах повноважень, як представники державного українського органу місцевого самоврядування, доки ситуація дозволятиме.

Що відомо:

  • На Херсонщині Нижньосірогозький селищний голова Дмитро Такаджи пішов у відставку
  • З 24 лютого російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають. Втім місто потроху оживає: працюють комунальні служби, відкрились деякі магазини та кафе.
  • Головною проблемою херсонців залишається нестача ліків. Через постійні перебої з інтернетом практично ніде не можна розрахуватися карткою.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок