Як війна вплинула на міграцію школярів та вчителів. Офіційні дані по Рівненщині

Як війна вплинула на міграцію школярів та вчителів. Офіційні дані по Рівненщині

Ексклюзивно
Як війна вплинула на міграцію школярів та вчителів. Офіційні дані по Рівненщині
Фото: архів Суспільне Рівне

У школах Рівненщини до дистанційного навчання долучилося 2 167 вимушено переселених дітей. Ці дані станом на 24 березня надали Суспільному в обласному департаменті освіти й науки. А також розпочали реєстрацію внутрішньо переміщених педагогів, які хочуть працевлаштуватися в закладах освіти Рівненщини.

Протягом місяця, з початку нападу Росії на Україну, на Рівненщині зареєстрували 2 978 школярів, які приїхали з регіонів активних бойових дій. З них 2 167 учнів долучилися до дистанційного навчання на базі шкіл області, повідомила заступниця директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Марина Пашковська.

“Залежно від того, в якій територіальній громаді дитина зареєстрована як тимчасово переміщена, так розподіляли по закладах освіти. Щодо учнів Рівненщини, то попрацювали з усіма батьками й дітьми, щоб максимально долучити їх до дистанційної форми навчання, навіть тих, хто за кордоном”, – сказала Марина Пашковська.

Читайте також: Рада скасувала ЗНО, держатестацію та інші іспити у 2022 році

За даними департаменту освіти і науки Рівненської ОВА, за кордон з області виїхали 20 967 школярів та 3 966 – до інших областей України.

Також за межі Рівненщини виїхали 926 вчителів. 293 з них працюють з учнями дистанційно з-за кордону. Скільки педагогів прибуло на Рівненщину з інших регіонів, як вимушено переміщені, в обласному департаменті освіти і науки не зазначили.

"З 23 березня розпочали реєстрацію педагогів, які прибули на Рівненщину і не мають можливості працювати зі школярами своєї області, де через бойові дії призупинили навчання. Вони не зобов’язані, звісно, у нас працевлаштовуватися. Але тим, хто хоче, ми пропонуємо зареєструватися, щоб допомогти з пошуком роботи", – повідомила Марина Пашковська.

Щодо завершення поточного навчального року, то, з її слів, наразі чекають роз’яснень від Міністерства освіти і науки, їх наразі готують.

Що відомо

  • Влада прийняла рішення відновити навчання у школах та вишах із 14 березня. У дитсадках навчання поки призупинене.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок