Повернувся з Польщі захищати Україну. Історія нацгвардійця з позивним "Князь"

Повернувся з Польщі захищати Україну. Історія нацгвардійця з позивним "Князь"

Повернувся з Польщі захищати Україну. Історія нацгвардійця з позивним "Князь"
Фото: Суспільне Кропивницький

33-річний нацгвардієць-резервіст з позивним "Князь" повернувся з Польщі, де був на заробітках, на четвертий день повномасштабного наступу російської армії. Вдома його чекає семирічна донька, яка записує для тата відеоповідомлення.

Чоловік служить кулеметником у лавах Національної гвардії України. Приклад свого кулемета обгорнув синьо-жовтою стрічкою, на одному з магазинів з патронами написав свій позивний: "Дуже простий апарат, легко розкладається. Розклав, ліг на поле бою і "пішов" по москалях. Він як дитина моя, з рук не випускаю".

Повернувся з Польщі в Кропивницький захищати Україну. Історія нацгвардійця з позивним "Князь"
Кулемет нацгвардійця з позивним "Князь". Фото: Суспільне Кропивницький

Нацгвардієць сказав, не шкодує про те, що поміняв зварювальний апарат, на якому працював два роки у Польщі, на український кулемет. З його слів, зробив це для перемоги України у війні. З-за кордону їхав з товаришами, співаючи українські пісні: "Ми їхали втрьох з Польщі, потім зустріли хлопця зі Швеції, позивний "Саїд рудий", потім зустріли ще хлопця, позивний "Козак". Разом і доїхали всі. Зі сльозами на очах приїхав до лав Національної гвардії на захист України. Тому що я українець, це наша держава. Все залежить від нас".

Спочатку не говорив куди їде, але потім зізнався. Дітям треба говорити правду про війну, вважає нацгвардієць. Донька записує татові відео і надсилає на телефон.

"Любі, добрі дорослі. Відмініть війну. Я різнокольоровими зірками прикрашатиму для вас весну. Намалюю сонечко, яке буде посміхатися. І більше не буду плакати, не буду боятися. Ми з мамою тебе чекаємо, повертайся живим",– каже донька у відео.

Перше, що зробить після перемоги, заплаче від радості і поїде обіймати доньку, сказав "Князь".

Що відомо

30-й день російського вторгнення в Україну. Новини Кіровоградщини 25 березня.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок